0
Ostukorvis pole tooteid.

0

Tere tulemast meie poodi

Filtrid

Hetkel ostled vastavalt

  1. Eset Home Mac: Kontroll eemaldatavate andmekandjate üle Eemalda see toode Presentatsiooni režiim Eemalda see toode Vanemlik kontroll Eemalda see toode Väiksed süsteeminõuded Eemalda see toode
×

Registreerimine

Profiili Andmed

Login Andmed

või logi sisse

Eesnimi on nõutav!
Perekonnanimi on nõutav!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
E-posti aadress on nõutav!
This email is already registered!
Salasõna on nõutav!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Reeglid ja tingimused on nõutavad!
Email or Password is wrong!

ESET

ESET

1992. aastal loodud ESET on ülemaailmse haardega turvalahenduste pakkuja, kelle tooted on suunatud nii äri- kui eraklientidele. Ettevõte tõi esimesena turule ennetavad viirustõrjesüsteemid ning on endiselt antud valdkonnas turuliidriks. Viirustõrjeprogramm ESET NOD32 Antivirus on saanud viirustõrjeprogramme testiva sõltumatu väljaande Virus Bulletin poolt antavat auhinda "VB100” rekordarv kordi ning alates testimise käivitamisest aastal 1998 pole programmil kunagi jäänud kahe silma vahele ühtki vabalt ringlevat ussviirust või muud arvutiviirust. ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security ja ESET Cybersecurity Mac-ile on programmid, mida usaldavad miljonid arvutikasutajad üle maailma ning mis kuuluvad maailma kõige sagedamini soovitatud turvalahenduste hulka.

Ettevõtte rahvusvaheline peakontor asub Bratislavas (Slovakkias) ning piirkondlikud harukontorid on San Diegos (USAs), Buenos Aireses (Argentiinas) ja Singapuris. ESETi pahavara uurimiskeskused paiknevad Bratislavas, San Diegos, Buenos Aireses, Prahas (Tšehhi Vabariigis), Krakowis (Poolas), Montrealis (Kanadas), Moskvas (Venemaal), ning ettevõtte laiahaardeline partnervõrgustik hõlmab 180 riiki.

NB! (üli)õpilased!

Üliõpilastele on -50% soodustus 1-le arvutile mõeldud 1 aasta esmaversiooni viirusetõrje hinnast, õpilaste soodustus ei laiene 2, 3 aastastele tellimustele, uuendustele ega pakettidele (2, 3, 4 jne arvutit)

Kehtiva õpilaspileti / ISIC-kaardiga on soodsam soetada UUS LITSENTS, kui soetada uuenduslitsents, kuna uuenduslitsentsile õpilase soodustus ei laiene.

Lisainfo ja tingimused:

Skype: engenie.eu

Telefon: +372 6188 033

E-post: pood@engenie.ee

Engenie - ESETi Hõbdane partner

2 ese(t)

Tabel  Nimekiri 

2 ese(t)

Tabel  Nimekiri