0
Ostukorvis pole tooteid.

0

Tere tulemast meie poodi

×

Registreerimine

Profiili Andmed

Login Andmed

või logi sisse

Eesnimi on nõutav!
Perekonnanimi on nõutav!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
E-posti aadress on nõutav!
This email is already registered!
Salasõna on nõutav!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Reeglid ja tingimused on nõutavad!
Email or Password is wrong!

G DATA INTERNET SECURITY

Kiirülevaade

Hind alates 33,00 €.

G DATA Internet Security kasutab parimat kaitset viiruste ja troojalaste tuvastamiseks ning sellel on võimas tulemüür, mis hoolitseb teie arvuti eest. See tagab teile parima kaitse internetis esinevate ohtude, näiteks andmepüügi, rämpsposti ja nuhkvara eest olenemata sellest, kas soovite saata e-kirju, kasutada veebipanga teenuseid või lihtsalt sirvida.


Lisainfo G DATA Internet Security on saadaval siin (inglise)Laadige G DATA Internet Security 30-päevase prooviversioonina.


* Nõutud väljad

Detailid

  • Tulemüür. Jälgib kõiki sissetulevaid ja väljaminevaid ühendusi, et kaitsta teid häkkerite ja nuhkvara eest – kas täielikult automaatselt või vastavalt teie eeskirjadele.
  • Pilvepõhine varundamine. Salvestab automaatselt teie krüpteeritud varukoopiad pilve, kasutades Dropboxi või Google Drive'i.
  • Lunarahavastane tõrje. Raha välja pressivatel troojalastel pole võimalustki: Internet Security peatab teie failide kuritegeliku krüptimise.
  • G DATA BankGuard. Patenteeritud tehnoloogia kaitseb teie brauserit andmevaraste manipulatsioonide eest, tagades turvalised pangatehingud ning ostud.
  • Rämpsposti tõrje. Blokeerib rämpsposti, nagu näiteks reklaamid ja andmepüük, ning hoiab teie postkasti puhtana.
  • Vanemlik järelevalve. Kontrollige oma laste internetikasutust. Määrake kindlaks kasutusajad ning laske oma lastel sirvida ainult lubatud veebilehekülgi.
  • Viiruseskänner. Usaldage kõrgeimat avastamismäära koos paralleelselt töötavate tehnoloogiatega. Saage teavitusi uute viiruste kohta iga tund, tagamaks tõhusaim kaitse pahavara eest.
  • Kaitse kasutamine. Kaitseb teie arvutit näiteks kurjategijate eest, kes kasutavad ära turvaauke Office’i rakendustes ja PDF-lugejates.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.