0
Ostukorvis pole tooteid.

0

Tere tulemast meie poodi

×

Registreerimine

Profiili Andmed

Login Andmed

või logi sisse

Eesnimi on nõutav!
Perekonnanimi on nõutav!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
E-posti aadress on nõutav!
This email is already registered!
Salasõna on nõutav!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Reeglid ja tingimused on nõutavad!
Email or Password is wrong!

G DATA TOTAL SECURITY

Kiirülevaade

Hind alates 46,00 €.

G DATA Total Security ei kaitse teid üksnes viiruste, troojalaste, nuhkvara ja häkkimise eest – tänu lisafunktsioonidele, nagu näiteks teie isikuandmete krüpteerimine või seadmekontroll, olete kaitstud ka muude ohtude eest.


Lisainfo G DATA Total Security on saadaval siin (inglise)Laadige G DATA Internet Security 30-päevase prooviversioonina.


* Nõutud väljad

Detailid

  • Lunarahaviiruste vastane tõrje. Raha välja pressivatel troojalastel pole võimalustki: lunarahaviiruste vastane tehnoloogia tuvastab troojalaste tegevuse enne, kui nad suudavad teie andmed pantvangi võtta. See kaitseb teid kurjategijate eest, kes üritavad krüptida fotosid, dokumente ja isikuandmeid.
  • Varukoopiad. Varundage oma andmed automaatselt kohapeal arvutisse või pilve. Parooliga kaitstud varukoopiate andmed on alati kaitstud. Kasutage oma andmete varundamiseks Google Drive'i või Dropboxi.
  • G DATA BankGuard. Tehke pangatehinguid ning veebipõhiseid oste turvaliselt, kasutades BankGuard tehnoloogiat. See funktsioon tagab, et brauser kuvab alati autentset sisu.
  • Brauseri puhastaja. Koristage korralikult – brauseri puhastajaga saate eemaldada ebavajalikud tööriistaribad ja lisandmoodulid Internet Explorerist, Firefoxist ja Chromest.
  • Paroolihaldur. See funktsioon jätab meelde veebipoodide, foorumite, e-posti kontode jms paroolid. Lihtsalt integreerige paroolihaldur oma brauserisse. Paroolide ja kontaktide andmed täidetakse vajaduse korral teie eest automaatselt.
  • Krüptimine. Kaitske konfidentsiaalset informatsiooni ja faile parooliga. Siis pääsevad neile ligi ainult need inimesed, keda tõeliselt usaldate. Lisaks krüptige sellisel viisil ka väliseid andmekandjaid, nagu näiteks USB mälupulgad. Krüptige need lihtsalt, kasutades oma turvaparooli, ilma et peaksite esmalt installima tarkvara.
  • Juurdepääsu kontroll. Saate määrata, kellel on lubatud kasutada teie arvutis USB mälupulki, kirjutajaid, kõvakettaid ja muid seadmeid. Juurdepääsu kontrolliga saate hallata oma USB pesade kasutamist. See peatab pahavara sattumise arvutisse läbi väliste andmekandjate.
  • Jõudluse häälestaja. Kustutage aegunud vahemälu kanded ja muu lisalast. Suurendage oma arvuti jõudlust kõigest paari hiireklõpsuga.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.