0
Ostukorvis pole tooteid.

0

Tere tulemast meie poodi

Filtrid

Hetkel ostled vastavalt

 1. Kaspersky Business: Eemalda see toode Mobiilsete seadmete ja mobiilirakenduste kontroll
×

Registreerimine

Profiili Andmed

Login Andmed

või logi sisse

Eesnimi on nõutav!
Perekonnanimi on nõutav!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
E-posti aadress on nõutav!
This email is already registered!
Salasõna on nõutav!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Reeglid ja tingimused on nõutavad!
Email or Password is wrong!

KASPERSKY

KASPERSKY

Kaspersky Labor on üks juhtivaid internetikeskkonnas säilitatava ja edastatava teabe kaitse tarkvara arendajaid. Meie pakutavate vahendite ja tööriistade kogum kindlustab kontrollitud turvalisuse 400 miljonile personaalarvutile ja mobiilseadmele, aga ka 270 tuhandele 000 korporatiivsele võrgule 200 riigis.

3 ese(t)

Tabel  Nimekiri 

 1. KASPERSKY ENDPOINT SECURITY CLOUD

  Hind alates 52,00 €.

  Säästlik lahendus andmete kiireks allalaadimiseks – vajate ainult netiühendust ja brauserit. Andmete töötlemine toimub Kaspersky serveris, seega puudub vajadus täiendava tehnilise varustuse järele. Andmed säilivad isegi seadme purunemise või kadumise korral. Liidesele juurdepääs igast seadmest igal ajal ja igas maailma punktis. Tarkvaraplatvorm Kaspersky Endpoint Security Cloud on loodud infoturbe tagamiseks kuni 250 töökohaga (seadmega) väikeettevõttes. Tänu pilvekonsoolile teeb süsteem kaugkoostööd laua-, süle- ja tahvelarvutitega, nutitelefonide ja serveritega, hallates ning kaitstes neid Interneti kaudu sõltumata nende asukohast.

  Lisainfo Kaspersky Endpoint Security Cloudon saadaval siin (inglise)

  Laadige Kaspersky Endpoint Security Cloud30-päevase prooviversioonina.

  Lähemalt
 2. KASPERSKY ENDPOINT SECURITY SELECT

  Hind alates 66,00 €.

  Toetab Windowsi, Mac, Linuxi, iOS, Androidi, BlackBerry, Symbiani operatsioonisüsteemidel põhinevaid statsionaarseid ja mobiilseid seadmeid, aga ka serveritarkvara. Lahendus kasutab igat tüüpi andmete krüpteerimise tehnoloogiat, mis andmekandja kaotamise või kolmandate isikute juurdepääsu korral tõkestab konfidentsiaalsete andmete lekkimise. Intelligentne tarkvaralahendus Kaspersky Endpoint on mõeldud keskmise suurusega ettevõtetele konfidentsiaalse teabe kaitseks ning väga mitmesuguste nii ettevõtte sisevõrgus kui väljaspool seda töötavate seadmete seireks ja halduseks. Süsteemi ehitamisel on kasutatud juhtivaid andmeturbe, -kontrolli ja krüpteerimise tehnoloogiaid.

  Lisainfo Kaspersky Endpoint Securityon saadaval siin (inglise)

  Laadige Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT 30-päevase prooviversioonina.

  Lähemalt
 3. KASPERSKY ENDPOINT SECURITY ADVANCED

  Hind alates 94,00 €.

  Toetab Windowsi, Mac, Linuxi, iOS, Androidi, BlackBerry, Symbiani operatsioonisüsteemidel põhinevaid statsionaarseid ja mobiilseid seadmeid, aga ka serveritarkvara. Lahendus kasutab igat tüüpi andmete krüpteerimise tehnoloogiat, mis andmekandja kaotamise või kolmandate isikute juurdepääsu korral tõkestab konfidentsiaalsete andmete lekkimise. Võimas turvapakett Kaspersky Endpoint Security Advanced äriklientidele sisaldab ulatuslikku valikut igat tüüpi korporatiivsele teabele maksimaalset kaitset tagavaid integreeritud rakendusi. Süsteem on loodud uusimate sisemiste ja väliste IT riskide tuvastamise, hindamise ja kõrvaldamise algoritmide põhjal.

  Lisainfo Kaspersky Endpoint Security Cloud on saadaval siin (inglise)

  Laadige Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED30-päevase prooviversioonina.

  Lähemalt

3 ese(t)

Tabel  Nimekiri